PROJEKT EKOLOGICZNY DRZEWO FRANCISZKA

 

Na ostatnich zajęciach Kółka Naukowców GRAFEN poprowadzonych przez Panią Danutę Podolak, która pracuje w Fundacji Zakłady Kórnickie zastanawialiśmy się nad losami hrabiego Władysława Zamoyskiego. Wspólnie, odkurzyliśmy niektóre znane nam już fakty o patronie naszej szkoły  i odkryliśmy wiele nowych ciekawych informacji dotyczących jego życia. Porozmawialiśmy także na temat Jadwigi Zamoyskiej, która również odegrała bardzo ważną rolę w społeczeństwie, otwierając innowacyjną Szkołę Domowej Pracy Kobiet. Pani Danuta zachęciła nas także do odwiedzenia wyjątkowej platformy tytus.edu.pl i do wzięcia udziału w niesamowitym Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Umiejętności Praca organiczna2.0. Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji, a chętnych zapraszamy do zgłaszania się do Pani Joanny Antonowicz. Ponadto, dzięki uprzejmości Fundacji, nasza placówka otrzymała dwie unikatowe gry planszowe, wydane przez Zakłady Kórnickie.

 

Wojewódzki Konkurs Fletowy edycja 2020-2021

http://www.konkursfletowy.5v.pl/

 

 Wojewódzki konkurs niemieckiego "Aforyzmy w komiksie"

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56