Witajcie Szkolni Naukowcy! Na ostatnich zajęciach w dniu 16 grudnia poprowadzonych przez Panią Alinę Magnus- charakteryzatorkę i perukarkę z Teatru Nowego. Mieliśmy okazję poczuć na własnej skórze, jak aktorzy wcielają się we własne role. Zobaczyliśmy wielu bohaterów, zupełnie odmienionych. Poznaliśmy wszystkie tajniki owej wszelakże trudnej sztuki. Czy to krótkie włosy, piegi, zielone oczy: nic trudnego! Przy okazji było bardzo dużo śmiechu:)

Wojewódzki Konkurs Fletowy edycja 2020-2021

http://www.konkursfletowy.5v.pl/

 

 Wojewódzki konkurs niemieckiego "Aforyzmy w komiksie"

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56