Nasza szkoła też potrafi być eko! Na ostatnich zajęciach z Panią Joanną Antonowicz szyliśmy woreczki z tkanin na owoce i warzywa przy pomocy Mam naukowców i Pani Patrycji Borowskiej. Było dużo zabawy, a każdy miał swój własny wkład. Po turkotaniu maszyn uzbierał nam się duży stos woreczków. Każdy mógł zabrać woreczek do domu. Ponadto, było to wykonywane jako jedne z licznych w ramach projektu konkursowego „Eko-challenge”. Powodzenia!

Wojewódzki Konkurs Fletowy edycja 2020-2021

http://www.konkursfletowy.5v.pl/

 

 Wojewódzki konkurs niemieckiego "Aforyzmy w komiksie"

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56