27 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Teatru. Klasy IV przebrały się za postacie baśniowe i bajkowe. Nie zabrakło Dziewczynki z zapałkami, Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki. Pojawili się też bohaterowie z ulubionych filmowych bajek. W rolę Smerfów wcieliła się klasa IV a, ciekawą prezentacją różnorodnych postaci pochwaliła się i klasa IV b, i IVc. Piątoklasiści zaprezentowali scenki m.in. o prawdziwych księżniczkach i Śpiącej Królewnie. Najstarsi, tzn. uczniowie z klas VI i VII zaprezentowali własne interpretacje wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Dlaczego ogórek nie śpiewa”. Niektórzy wystąpili w firmowych „ogórkowych” koszulkach  i próbowali odpowiedzieć na to dziwne pytanie.

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56