Znamy już ucznia, który będzie reprezentował nasza szkołę w rejonowym etapie Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. To ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Największą wiedzą podczas rozwiązywania testu wykazał się Jan Delmaczyński uczeń klasy 7a. Jako najlepszy uczestnik etapu szkolnego zaprezentował swoje umiejętności, przeprowadzając akcję sportową i prozdrowotną w szkole.