Notice: unserialize(): Unexpected end of serialized data in /libraries/joomla/cache/controller.php on line 203

Notice: unserialize(): Error at offset 9378664 of 9378665 bytes in /libraries/joomla/cache/controller.php on line 203
TWÓRCZE ODTWARZANIE, CZYLI KOPIA PEJZAŻU ZNANEGO ARTYSTY - WYSTAWA POKONKURSOWA

Zapraszamy całą społeczność szkolną do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac plastycznych naszych Młodych Artystów.

Ekspozycja prac, będących swobodną interpretacją oryginalnych dzieł znanych artystów, znajduje się w głównym holu szkoły.
Warto przekonać się na własne oczy, jak pięknie i twórczo uczniowie klas V – VIII zainspirowali się wybranymi pejzażami wielkich mistrzów, reprezentujących różne epoki, kierunki i style.
Po wnikliwej analizie 247 prac (nie obyło się bez rozterek i dylematów), jury konkursowe postanowiło nagrodzić 17 laureatów i wyróżnić 26 uczniów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że lista laureatów mogłaby być znacznie dłuższa... Nie wszystkim się udało, ale wszyscy zasłużyli na najwyższe uznanie! Każda praca jest wyjątkowa, bo tworzona siłą Waszej wrażliwości i wyobraźni… Wszystkim uczniom życzymy nieustannego rozwijania swoich talentów artystycznych!
Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste rozdanie dyplomów i nagród nastąpi 11 grudnia 2019 r. Sponsorem nagród konkursowych jest Szkolna Rada Rodziców, która również przyłącza się do gratulacji.
Serdecznie dziękujemy!

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56