Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Znane są już wyniki dwóch ogólnopolskich konkursów plastycznych, w których brały udział klasy realizujące program poszerzonej edukacji plastycznej pod kierunkiem Krystyny Rau.

W V Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. "Szlakiem Orlich Gniazd", organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie wyróżnienie uzyskał uczeń klasy VI b – Dominik Bąk.
Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 19.06.2017 r. w Galerii MDK w Częstochowie.

Wyniki konkursu dostępne są na stronie http://mdk.czest.pl/mdk/images/menu/szlak2017.pdf

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Łapy, pióra i rymów cała fura”, organizowanym m.in. przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Tony Halika w Warszawie, do udziału w wystawie pokonkursowej zakwalifikowano prace plastyczne następujących uczniów:
Wiktorii Budzińskiej z kl. V b, Emilii Bogdan z kl. V b, Joachima Wolsztyńskiego z kl. V b oraz Dominika Bąka z kl. VI b.

Wyniki konkursu dostępne są na stronie https://sp16warszawa.edupage.org/

Serdecznie wszystkim gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Poniżej prezentujemy prace plastyczne naszych uczniów zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej – „Łapy, pióra i rymów cała fura”.

 

   

Dominik Bąk kl. VI b – „Księżycowy pies”

Joachim Wolsztyński kl. V b – „Pan Tygryssss…”

   

Emilia Bogdan kl. V b – „Mruczek Fuczek”

Wiktoria Budzińska kl. V b – „Kocie szczęście”:

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56