Edukacja informatyczna

 

 NASZA DRUŻYNA OTRZYMAŁA W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM MIASTA POZNANIA

W ZESPOLE SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI

W  Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym miasta Poznania edycja 2018-2019 nasze drużyny otrzymały 3 i 6 miejsce. gratulujemy.

______________________________________________________________________________________________________________________

 

 ZWYCIĘSTWO NASZEGO UCZNIA W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM  W SP 69

W XVI Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "WĘDRÓWKI I SPOTKANIA"  w Szkole Podstawowej nr 69 w Poznaniu nasz uczeń Aleksander Maćkowiak zdobył nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca.

Gratulacje oraz nagrodę przyjął z rąk pani dyrektor naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy !

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

I Międzyszkolny Konkurs  Informatyczny w sp 19

W I Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym w sp19 w Poznaniu nasz uczeń Jędrzej Borsiak  otrzymał wyróżnienie. Serdecznie Gratulujemy.

 


 

Konkurs INFORMATYCZNY

Międzyszkolny Konkurs na Plakat Reklamowy wykonany techniką komputerową pod hasłem „Przeczytaj Tę książkę!” dla uczniów klas 3-6 Miasta Poznania i okolic. Nasza uczennica Maria Karbowska na ponad 100 prac otrzymała wyróżnienie. Serdecznie Gratulujemy.

 

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56