10 maja podsumowaliśmy działania przyrodnicze związane z Dniem Ziemi obchodzonym 22 kwietnia. Nagrodziliśmy zwycięzców konkursu wiedzy przyrodniczej.

I tak tytuły najlepszych przyrodników przypadły: wśród klas czwartych - Jeremiemu Rekielowi, wśród klas piątych - Tadeuszowi Nowakowi a wśród klas szóstych - Borysowi Peshkov.

Klasa 6a przygotowała przedstawienie "Inne kaczątko"pod kierunkiem Pani Moniki Brockiej, w scenerii prac plastycznych "Zwierzęta żyjące w średniowieczu" a

jury oceniało dania średniowieczne ugotowane przez uczniów klas 4-6.