W sobotnie przedpołudnie porządkowaliśmy ogródek szkolny. Zasadziliśmy krzewy i rośliny zielne wygrane w konkursie "Eko-planeta 2015". Kolejne piknikowe spotkanie planujemy 14 maja w godzinach 10.00-13.00. Zapraszamy dzieci i rodziców. Zamierzamy dokończyć porządkowanie ogródka, zasadzić rośliny jednoroczne, zioła. Mile widziane ciasto i napoje a w zamian proponujemy wykład "Rośliny ozdobne a jakość życia" i rozmowę z Panią Anitą Schroeter - Zakrzewską - pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego - Wydziału Ogrodnictwa. Przyda się sprzęt do prac w ogrodzie, np. grabie.