KONKURS „ZŁOTA ŻABKA” W DZIEDZINIE LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

16 listopada 2016 roku odbył się w naszej szkole I etap XVII Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych „Złota Żabka” w dziedzinie literatury i języka polskiego.

32 uczniów klas 5 i 6 rozwiązywało łamigłówki związane ze znajomością ortografii, słownictwa i frazeologizmów oraz literatury dla dzieci i młodzieży. Największą ilość punktów uzyskał Edmund Krajewski z klasy 6a i będzie reprezentował naszą szkołę podczas drugiego – międzyszkolnego – etapu konkursu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcy gratulujemy i życzymy powodzenia!