Konkursy z okazji Dnia Kota

  Biblioteka szkolna już od kilku lat organizuje z tej okazji konkursy.Biorą w nich udział klasy ze wszystkich poziomów,od zeróweczki począwszy na klasach szóstych kończąc.I tak było również w tym roku.Klasy młodsze brały udział w konkursach plastycznych,natomiast starsze w konkursach tematycznych (połączonych również z elementami plastycznymi).

  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział,a nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy.

  Oto wyniki :

 

                                          Konkursy tematyczne:

 

Klasy III

 

                                                   I miejsca 

Jakub Jaroniec (IIId) ex aequo Marysia Gołembska (IIIb)

                                       

II miejsca

Maja Wudarska (IIIa) ; Natalia Michalska (IIIb) ;

Amelka Mirka (IIIb) ;  Marysia Nierychlewska (III b)

 

III miejsca

Olek Machowiak (IIIa);  Zuzia Zakrzewska (IIIb); Matylda Kamińska (IIIc)

                                      

WYRÓŻNIENIA:

H.Pankowska (IIId); G.Chudy (IIIc); M.Kerber (IIIc); J.Gronowska (IIIb); M.Przybylska (IIIb)

 

 

Klasy IV

 

                                                   I miejsce

Ora Walkowska (IVa)

 

                                                   II miejsce

Roch Kuchciński (IVa)

 

III miejsca

Tymek Szajbel (IVd) ex aequo Krzysiu Stroiwąs (IVa)

 

 

Klasy V

 

                                                   I miejsce

 Jeremi Rekiel (Vb)

 

                                                   II miejsce

Oskar Tomkowiak (Va) ex aequo Maciej Kęsa (Va)

 

 

                                                   III miejsce

Helenka Gontarek (Va) ex aequo Kacper Kowalski (Va)

 

WYRÓŻNIENIE:

Walentyna Szajstek (Vc)

 

 

Klasy VI

                                                 

I miejsce

Kornelia Grzesik (VIc)

 

II miejsce

Szymon Wójtowicz (VIb)

 

III miejsce

Julka Tomala (VIc)

                                       

WYRÓŻNIENIA:

M.Zakrzewska (VIc); M.Zielenkiewicz (VIa); A.Nowak (VIa); Wesna Tota (VIc); M.Marcinkowska (VIc); A.Maćkowiak (VIc)

 

 

 

Konkurs plastyczny – Postać psa lub kota:

(nagrodzone prace można będzie obejrzeć w holu szkoły po przerwie świątecznej)

 

 

Klasy I

 

                                                   I miejsce

Michał Orłowski (Ia)

                                                 

II miejsce

Zosia  Kuźma (Ia) ex aequo  Ania Kolasińska (Ia)

 

 

                                                   III miejsce

Tamara Muzolf (Ib) ex aequo Borys Grzybek (Ib)

 

 

 

WYRÓŻNIENIA:

 

M.Ratajczak (Ib); D.Danielska (Ib);M.Szafrański(Ia);L.Borkowska(Ib);W.Melosik (Ib)

 

   Klasy II

                                                          

                                                   I miejsce

Ola Majewska (IIb)

 

                                                   II miejsce

Natalka Kowalczyk (IIb)

 

                                                   III miejsce

Ola Walkowiak (IIb)

 

WYRÓŻNIENIA:

 

I.Lorenc (IIa); F.Adamczak (IIa);J.Simon (IIa);K.Krynicki (IIa)

 

 

Klasy III

 

                                                   I miejsce

Sonia Borkowska (IIIb)

 

                                                   II miejsce

Ula Chudy (IIIb)

 

                                                  III miejsce

Marysia Gołembska (IIIb) ex aequo Filip Bąk (IIIb)

 

 

WYRÓŻNIENIA:

 

L.Rekiel (IIIb); A.Przygoda (III b); O.Purol (IIIb); Z.Zakrzewska (IIIb); J.Wiśniewska (IIIa); A.Kolasiński (IIIa); K.Fiuczyński (IIIb); N.Albin (IIIb)

 

 

W konkurencji dla zeróweczek:

 

I miejsce

Julka Borkowska

 

WYRÓŻNIENIA:

Dorotka Dębowska, Witek Wilk, Milenka Radziewicz, Maja Budrewicz