____________________________________________________________________________________________________

WYNIKI MIĘDZYKLASOWYCH ROZGRYWEK W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

                            KLAS IV – VI  W ROKU SZKOLNYM 2016/17

 

 

 

KL. IV

KLASA

 4A

4B

4C

 4D

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

4A

*

2

1

0

3

18

III

4B

0

*

0

0

0

1

IV

4C

1

2

*

2

5

36

I

 4D

 2

2

0

  *

4

 24

II

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN      (  czwartki  godz.15.20 )                           WYNIKI

 

30.03.  …………………………… 4A-4B                                3 : 0                                          

13.04. ……………………………. 4A-4D                                7 : 11

20.04. ……………………………. 4B-4C                               1 : 19

27.04. ……………………………. 4A- 4C                               8 : 8

04.05. ……………………………. 4D-4B                               13 : 0

06.04.  …………………………… 4C-4D                                9 : 5

 

KL.V

 

KLASA

5A

5B

5C

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

5A

*

2

2

4

20

I

5B

0

*

2

2

19

II

5C

0

0

*

0

14

III

 

TERMIN     ( czwartki 15.20)                            WYNIKI

09.03.  .………………………….5B-5C                     13 : 8

16.03.  …………………………  5A-5C                      7 : 6

23.03.  …………………………  5A-5B                     13 : 6

 

KL.VI

 

KLASA

6A

6B

6C

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

6A

*

0

0

0

10

 III

6B

2

*

0

2

20

 II

6C

2

2

*

4

13

 I

 

 

TERMIN   ( czwartki 15.20)                        WYNIKI

 

16.02.   …………………         6A-6B               4 : 16     

23.02.  .…………………         6A-6C              6 : 8    

02.03.    …………………        6B-6C              4 : 5

 

Finaliści  zaznaczeni na czerwono rozegrają mecze w Dniu Sportu.

 

                         mgr Andrzej Janusz

 


 

Dnia 17.03.2016 uczennice klas VI wzięły udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych  z okazji  82 rocznicy złamania kodu Enigmy przez polskich szyfrologów, który odbył się w hali sportowej Arena .

Dziewczęta startowały w kategorii „CZWÓREK” w składzie:

·         Julia Dobroń – kapitan zespołu

·         Weronika Dobroń

·         Kinga Drabik

·         Paulina Morkowska

·         Wiktoria Woźniak

·         Martyna Kucharska

Do rozgrywek zgłosiło się aż 8 zespołów. Organizatorzy zadecydowali , by każda drużyna rywalizowała z pozostałą siódemką . Mecze rozgrywały się do dwóch wygranych setów ( do 15 punktów) , w przypadku remisu potrzebny był set trzeci -tie-break( również do 15 punktów. )

Na siedem  spotkań nasze reprezentantki wygrały aż cztery , niestety w trzech musiały uznać wyższość przeciwniczek. Po bardzo dobrym występie i emocjonujących spotkaniach w ogólnej klasyfikacji zajęły wysokie 4 miejsce!

Gratulujemy

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

WYNIKI MIĘDZYKLASOWYCH ROZGRYWEK W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

                            KLAS IV – VI  W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 

KL. IV

 

KLASA

 4A

4B

4C

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

4A

*

2

0

2

 

II

4B

0

*

0

0

 

III

4C

2

2

*

4

 

I


TERMIN      (  czwartek  godz.14.30 )                                    WYNIKI

  3.03.  ……………………………     4B – 4C                            4 : 5

10.03.  ……………………………     4A – 4C                            6 : 13

17.03. …………………………….     4A – 4B                            5 : 4

 

KL.V

 

KLASA

5A

5B

5C

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

5A

*

0

0

0

 

III

5B

2

*

2

4

 

I

5C

2

0

*

2

 

II

TERMIN     ( czwartki  godz. 14.30)                  WYNIKI

15.02.  poniedz.………………………….       5B-5C               4 : 3

18.02.  …………………………………..        5A-5C         3 : 15

25.02.  …………………………………...       5A-5B               4 : 8

 

KL.VI

 

KLASA

6A

6B

6C

6D

Pkt

Liczba bramek

Miejsce

6A

*

0

0

0

0

 

 IV

6B

2

*

0

0

2

 

 III

6C

2

2

*

0

4

 

 II

 6D

2

2

2

*

 6

 

I

 

TERMIN   ( środa )                        WYNIKI

 

16.02. godz.13.40  wtorek…………………         6A-6B      2 : 6

15.02. godz.14.30  poniedz.…………………      6C-6D       2 : 10

17.02. godz.15.20   …………………………       6A-6D      0 : 11

24.02. godz.15.20  …………………………..      6B-6C       0 : 3

  2.03. godz.15.20  …………………………...     6A-6C       4 : 12

  9.03. godz.15.20 …………………………..       6D-6B       15 : 3

 

 Finaliści  zaznaczeni na czerwono rozegrają mecze w Dniu Sportu

o puchar przechodni Rady Rodziców (kl. IV i V), a VI o medale.                                                                                                                                       

 

                       

 

                                                                                                   mgr Andrzej Janusz

______________________________________________________________

Liga Szkół Eurojunior 2015

Rreprezentacja SP nr 90 w składzie : M. Witkowski, J. Stułów, K. Kotarski, J. Góralczyk, M. Netter,

K. Jaskólski, N. Żółtowski, K. Antczak, F. Pupka, D. Obara, K. Pi otrowski brała udział

w Lidze Szkół Eurojunior 2015 w piłce nożnej szkół podstawowych organizowanej przez Redbox.

Rozegrano łącznie 7 meczy w następujących terminach: 22.09, 01.10, 06.10, 15.10.

Na 8 drużyn biorących udział w turnieju SP nr 90 zajęła V miejsce pokonując w grze finałowej

SP 19II  7 : 1. Drużyna w nagrodę otrzymała medale, dyplom oraz pomiątkowy puchar.

 

Opiekun

  mgr  Andrzej Janusz