SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

1 października 2019r. reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Magdalena Ryś, Karolina Marsicka, Jadwiga Kęsy, Zuzanna Śliwa, Sonia Borkowska,Nikola Marciniak, Barbara Guzek, Natalia Dłubała, Antonina Śliwińska,Amelia Mirka, Adam Siuda, Oskar Pokutyński, Tymon Szajbel, Bartosz Konieczny,Karol Gumny, Jeremi Rekiel,Jan Molski, Kacper Feliczak, Franciszek Górski, Szymon Dąbrowski

rywalizowała na poznańskiej Malcie w  Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

Organizatorem Mistrzostw Poznania Szkół Podstawowych jest „Poznański” Szkolny Związek Sportowy.

W kategorii wiekowej 2007 i młodsze wystąpiły 23 szkoły -

reprezentacja dziewcząt zajęła 7 miejsce w Poznaniu.

Chłopcy uklasowali się na 4 miejscu na 20 szkół startujących w kategorii 2005 /2006r.

Lucyna Urbańczyk