Rozstrzygnięcie KONKURSU SKO na projekt monety .

W naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom klas 1-6 , którzy wzięli udział w konkursie plastycznym na projekt monety upamiętniającej 1050 rocznice Chrztu Polski. W realizację szkolnego projektu aktywnie włączył się Bank PKO BP , który był również sponsorem nagród.

Nagrody wręczały pani dyrektor Bogna Kozanecka , pani Ewa Zielińska  ( opiekun szkolnego SKO z ramienia PKO BP), pani Grażyna Darmofał-Kotłowska ( opiekun SKO).

Lista Laureatów:

1. Helena Łebkowska klasa1c, Szymon  Rogowski klasa 1c

2. Antoni Prajs klasa 3c, Anna Łukomska klasa 3b, Nel Wojtkowiak klasa 3b , Gabriela Rodwald klasa 1c

3. Wiktoria Wilczak klasa 3d, Karolina Kaczmarek klasa 3b, Weronika Grzesik klasa 3d, Zuzanna Zakrzewska klasa 2b

Wyróżnienia:

Maksymilian Mrozek klasa 1c